Přeskočit na hlavní obsahovou část

Přeskočit na menu

| česky | english |


Podmínky užití

Prohlášení o autorském právu

Obsah stránek AUWO SERVIS - Kuchynka Pokorný - autoservis má informativní charakter a je poskytován bez záruky. Kopírování, distribuce a jakákoliv forma publikování materiálů zpracovaných na těchto stránkách, je možné pouze s písemným souhlasem provozovatele.

Odkazy na jiné stránky

Případné odkazy na stránkách AUWO SERVIS - Kuchynka Pokorný - autoservis vás mohou přivést na jiné stránky. Nepřejímáme žádnou odpovědnost za obsah, přesnost nebo fungování těchto dalších stránek. Pokud uživatel navštíví některou z těchto stránek, měl by se seznámit s jejich zabezpečením ochrany osobních údajů.

Omezení odpovědnosti

Účelem těchto internetových stránek je informovat uživatele zejména o nabídce služeb. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto internetových stránkách. Žádná informace zveřejněná na těchto stránkách nemá, vyjma těchto podmínek, povahu žádného právního úkonu směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi provozovatelem a uživatelem.

Chování Uživatelů

Při používání těchto stránek uživatel nesmí zasahovat do jejich bezpečnosti. Nesmí jakýmkoliv jiným způsobem tyto stránky poškozovat či znehodnocovat jejich obsah.

Závěr

V případě jakýchkoliv dotazů či požadavků ve vztahu k těmto podmínkám prosím kontaktujte naši firmu.

nahoru

tisknout